Servisní technik - nesměnná pozice

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
252 19, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní práce:

- záruční a pozáruční servis a opravy elektrických zařízení (domácí spotřebiče, kuchyňské spotřebiče,zařízení světelné terapie
- komunikace se zákazníkem a poradenství

Koho hledáme:
- studenty s ukončenou střední odbornou školou, nebo učebním oborem se zaměřením na elektro
- zkušené servisní techniky

Naše požadavky:
- komunikativnost
- samostatnost a flexibilita
- ochotu učit se nové věci
- znalost čtení technické dokumentace
- angličtina výhodou
- osvědčení §6 (podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. O odborné způsobilosti v elektrotechnice) výhodou

Co nabízíme:
- stabilní uplatnění v zázemí prestižní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- osobní a profesionální rozvoj
- odborné zaškolení
- příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu
- firemní výhody a benefity jako jsou stravenky, 25 dní dovolené nebo slevy na luxusní výrobky
- pracovní doba je pevně daná a to 7:30 – 16:00 (pátek do 14:00)
Místo výkonu: Rudná u Prahy

Zaměstnanecké výhody, benefity

firemní výhody a benefity jako jsou stravenky, 25 dní dovolené nebo slevy na luxusní výrobky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost patří k nejúspěšnějším společnostem působícím v přímém prodeji v České republice již 25 let. Výrobky společnosti jsou dnes synonymem pro kvalitu, zdravý životní styl, úsporu peněz, energie a času. Síla společnosti spočívá také v lidech, kteří v ní pracují.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2586467  Datum zveřejnění: 31.5.2016