Specialista PLC

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

péče o výrobní stroje a zařízení ovládané PLC automaty
zodpovědnost za udržování strojů v dobrém stavu a se správným nastavením
modifikace programů a diagnostika poruch
analýza technických problémů a výběr nejlepšího řešení jejich nápravy
plánování preventivních a mimořádných kontrol strojů

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru
znalost systémů PLC (Siemens S7/200,300,400,1200, Mitsubishi A,Q)
znalost programů PC Schematic, Solid Works výhodou
platné osvědčení min. §6 vyhláška č. 50/1978 Sb.
zkušenosti s údržbou strojů
orientaci v technické dokumentaci
schopnost analyzovat technický problém a navrhnout efektivní řešení
komunikativní znalost AJ
ŘP skupiny B
zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu

Nabízíme
stabilní a dlouhodobé zaměstnání v nadnárodní společnosti
moderní a čisté pracovní prostředí
malý a přátelský pracovní kolektiv
odborné zaškolení na pracovišti, možnost zvyšování kvalifikace a kariérního růstu
flexibilní pracovní dobu
příspěvek na stravování (stravenky)
příspěvek na dopravu do zaměstnání až do výše 2 500,- Kč (k dispozici také svozová autobusová doprava)
placené přesčasy
roční bonus za hospodářské výsledky společnosti
firemní akce, 5 týdnů dovolené...
Místo výkonu: Žebrák

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hlavním předmětem činnosti společnosti je výroba kovových komponent určených pro automobilový průmysl, komponent do interiérových a venkovních klimatizačních jednotek a LCD a plazmových televizorů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2588495  Datum zveřejnění: 21.6.2016