Staň se součástí úspěšné výrobní společnosti (Kontrolor kvality)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
25.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 24 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na vědomí se dává, že do sehraného týmu hledáme nové posily. Poskytneme Vám zázemí, zaškolíme Vás, budeme Vás motivovat. Nabídneme dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, propracovaný bonusový systém. Nebudeme Vás trápit u pásu, ale budete mít dostatek prostoru pro kontrolu výrobku.
Je to pro Vás lákavá nabídka? Dej nám o sobě vědět. ABSOLVENTY ZAŠKOLÍME.

Náplň práce
• vstupní a výstupní kontrola nárazníků ve třísměnném provozu
• vizuální kontrola lakových vad

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, motivační systém hodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Francouzská výrobní společnost hledá nové posily do svého týmu.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost, ochota pracovat v třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2595505  Datum zveřejnění: 7.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 - 24 000