Senior Embedded Engineer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha - západ
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je globální diverzifikovaná průmyslová společnost působící na světových trzích v různých průmyslových sektorech v oblasti výroby, výzkumu a vývoje. Těmito sektory jsou: Climate Solutions, Compression Technologies and Services, Residential Solutions.

Na pozici Senior Embedded SW Engineer budete zodpovědní za:

  • Návrh, implementaci a validaci řídících algoritmů pro mikroprocesorové systémy reálného času pro klimatizační a chladící jednotky a jejich komponenty (elektrické motory, frekvenční měniče, filtry, sensory, ap.).
  • Přípravu zkoušek pro ověření funkčnosti software, podpora zkoušení, analýzu a interpretaci výsledků, příprava dokumentace.
  • Úzkou spolupráci s ostatními inženýry v rámci multioborového týmu při integraci a validaci nových zařízení.

Požadováno:
  • Bakalářský či Magisterský titul v oboru elektro
  • 3+ roky odborné praxe s vývojem řídícího software pro mikrokontroléry
  • Znalost programovacího jazyka C/C++ pro mikrokontroléry
  • Prezentační a komunikační schopnosti
  • Komunikativní AJ

Výhodou:
  • Zkušenosti s vývojem a implementací řídících algoritmů pro pohony a výkonovou elektroniku.
  • Znalost mikrokontrolerů Texas Instruments, Atmel či Freescale; zkušenost s operačními systémy reálného času (RTOS).
  • Zkušenosti s průmyslovými/automotive komunikačními protokoly (TCP/IP, CAN, WiFi, etc.).
  • Zkušenost s operačními systémy Linux.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a
Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4400 pobočkách pracuje více než 29 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 580 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2008. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 22 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the second largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 29,000 corporate employees work in 4,400 branches and inhouse locations to employ more than 580,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad is known for values - to know, serve, and trust - summarized as ‘good to know you’.

Staffing | Professionals | Inhouse Services | HR Solutions

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Jungmannova 15
110 00 Praha 1

Kontakt

www.randstad.cz

Najděte si svou pobočku
Poslat společnosti životopis
ID: 2610053   Datum zveřejnění: 18.9.2016