Personalistka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
27000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v úspěšné výrobní společnosti? Jste komunikativní a máte rádi práci s lidmi? Organizace a pečlivost Vám jsou vlastní a navíc se domluvíte anglicky? Pak o Vás chceme vědět!

Hledáme personalistku pro našeho významného klienta na Královéhradecku.

Náplň práce|:

• Zodpovědnost za nábory nových zaměstnanců, vedení pohovorů, zabezpečení lékařských prohlídek a školení, komunikace s agenturami práce
• HR reporting
• Příprava docházek a mzdových podkladů pro zpracování
• Hodnocení zaměstnanců, průzkumy spokojenosti
• Komunikace napříč společností ohledně personálních záležitostí
• Administrativa spojená s touto pozicí

Prosím o zaslání CV v českém i anglickém jazyce

Zaměstnanecké výhody, benefity

příspěvek na stravování, životní pojištění a důchodové připojištění, přátelský kolektiv :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Mzdové účetnictví - Základy
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pečlivost, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, týmovost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2619670  Datum zveřejnění: 12.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27000