Supervizor výroby

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Kutná Hora

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídit, koordinovat a organizovat výrobní jednotku
Řídit efektivitu a nákladovost výrobní jednotky
Spolupracovat při zavádění nových výrobků do výroby
Sledovat a dodržovat procesy s dodržením parametrů kvality
Motivovat a podporovat osobní a profesní rozvoj zaměstnanců ve svěřené výrobní jednotce
Spolupracovat při náboru nových zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost kariérního a profesního růstu
Dynamické a moderní pracovní prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení + balíček benefitů (příspěvky na dovolenou, životní pojištění, dovolená navíc, příspěvky na penzijní připojištění apod.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ/SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
Min. 3 roky praxe v technickém provozu nebo ve výrobě
Analytické myšlení a orientace na výsledky
Schopnost efektivně řídit, rozvíjet a motivovat tým
Schopnost rychle se rozhodovat, řešit technické situace a neočekávané změny v provozu
Velmi dobré komunikační dovednosti
Časová flexibilita (práce v nepřetržitém provozu)
Znalost anglického jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2650932  Datum zveřejnění: 18.7.2016