Technik řídících systémů

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude zajišťovat provoz a údržbu zařízení technologických celků zejména: dopravníkových zařízení, výtahů, eskalátorů, automatických dveří, vrat a závor, mechanických částí nástupních mostů, nádrží LPH a nádrží odmrazování.

Co u nás budete dělat?
Analyzovat stav a funkce elektrotechnických zařízení
Navrhovat opravy, úpravy, rekonstrukce a výměny řídicích systémů technologických a elektrotechnických zařízení
Plánovat, kontrolovat a revidovat elektrotechnická zařízení
Kontrolovat chod a včasně odhalovat možné závady zařízení
Kontrolovat dokumentaci
Spolupracovat při řešení kolizních situací systému
Spolupracovat s externími dodavateli
Místo výkonu - Praha Ruzyně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí velké firmy
Odpovídající mzdové ohodnocení dle vykonané práce
Atraktivní zaměstnanecké výhody
Zodpovědnou práci v unikátním prostředí letiště
Spolupráci s moderními technologiemi a odborníky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru elektro
Alespoň 2 roky praxe v oblasti správy automatizační techniky většího rozsahu
Pokročilou znalost práce na PC (MS Office, aplikační SW letiště)
Platné osvědčení o zkoušce z vyhlášky č. 50/1978., § 6 a 9
Anglický jazyk na pokročilé úrovní pro čtení dokumentací a komunikaci s dodavateli
Řidičský průkaz skupiny B
Proaktivní přístup, svědomitost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2656816  Datum zveřejnění: 21.7.2016