Blokař - Cerekvice nad Bystřicí

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Cerekvice nad Bystřicí, Okres Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klient zajišťující především přepravu, skladování a prodej ropných produktů. V této oblasti poskytuje přepravní, skladovací a speciální služby ostatním subjektům. Do svého týmu hledá posilu na pozici: BLOKAŘ

Náplň práce:

 evidence a kontrola obchodního zboží
 kontrola a údržba technického zařízení a prostředků
 vykládka a nakládka vozových zásilek
 dodržování zásad systému jakosti a kvality zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

 stabilní zázemí významné české společnosti
 zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu
 zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění,
 zvýhodněné ceny paliva
 místo pracoviště: Cerekvice
 nástup možný IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Strojní, Elektro

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2679530  Datum zveřejnění: 5.8.2016