Technik přípravy výroby - Vývoj

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyvíjet testovací HW i SW ověřující bezchybnost produktů vycházejících z výroby
Sledovat chybovost na produktech a řešit nápravná opatření
Zavádět výrobní postupy nových produktů do výroby
Vytvářet co nejefektivnější pracovní postupy respektující zásady bezpečnosti práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ocitnete se v prostředí prosperující a stabilní firmy s unikátní firemní kulturou
Budete pracovat se špičkovými technologiemi, které se používají po celém světě
Pracovní úkoly budete moci řešit po svém (hodnotíme výsledek)
Je tu výborný tým mladých lidí a otevřená komunikace
Máme motivující odměňování na základě vlastního i týmového výkonu
Staráme se o sladění pracovního a soukromého života, máme zázemí pro sportovce (sídlíme u cyklostezky) a dětský koutek pro děti našich zaměstnanců

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Vzhledem k tomu, že se firmě velmi daří a rostou nároky na i výrobu, tak hledáme posily. Hledáme člověka, který bude vyvíjet testovací zařízení ověřující bezchybnost našich produktů z výroby a zároveň se bude starat o zavádění výrobních postupů nového svěřeného produktu do výroby. Potřebujeme někoho, kdo má zájem o HW. Dokážeme v požadavcích přimhouřit oči.

Jsme otevřeni juniorům i seniorům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru v oblasti slaboproudé elektrotechniky
Orientace v elektrických schématech
Znalost návrhových programů pro desky plošných spojů (PADS výhodou)
Samostatnost, kreativitu, zodpovědnost
Schopnost udržet si pořádek v datech a dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2698220  Datum zveřejnění: 14.11.2016