Specialista prodeje - centrum Prahy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Nadstandartní klientský servis
- Profesionální vystupování
- Interakce se zahraniční klientelou, VIP zákazníky
- Přímý prodej
- Prezentace společnosti klientům
- Ochota podílet se na vytvoření prodejního plánu
- Zaučování nových kolegů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Přátelský kolektiv
- Příjemné pracovní prostředí
- Dobré finanční ohodnocení
- Balíček firemních benefitů
- Možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta, celosvětově známou českou společnost působící na trhu v oblasti výroby luxusních výrobku z křišťálového skla, hledáme kandidáty na pozici: Specialista prodeje.

Lokalita – Centrum Prahy

Nehledáme klasické prodejce. Hledáme profesionály ve svém oboru, kteří mají kvalitní komunikační dovednosti, jsou dobře jazykově vybaveni a dokážou s klienty navazovat dobré vztahy.

Zajímají nás následující jazykové kombinace:
ČJ + AJ
ČJ + AJ + Čín.
ČJ + AJ + Rus.
ČJ + AJ + Arab.

Pokud umíte některou z uvedených kombinací, neváhejte nás kontaktovat. Není pro nás důležitá obchodní zkušenost, ale zejména obchodní duch!

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Předešlá zkušenost v podeji výhodou, ne však podmínkou
- Energická osobnost
- Vynikající komunikativní dovednosti
- Silná orientace na zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2704290  Datum zveřejnění: 25.8.2016