Researcher


Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naší personální společnost hledáme studenta či studentku vysoké školy se zaměřením na technickou oblast a se zájmem o dlouhodobou praxi v oblasti lidských zdrojů právě v segmentu strojírenství a automobilový průmysl. Jsme předním hráčem na celosvětovém trhu práce a v současné chvíli posilujeme lokální působení v Praze, oddělení engineering náborů – zde se zabýváme obsazováním středních, vyšších až top manažerských pracovních pozic v různých sférách tohoto zajímavého oboru (technologie, procesní inženýrství, kvalita, konstrukce, projektový management a výroba).

Pracovní náplň:
Hlavní náplní zaměstnání je především vyhledávání všech specializovaných profilů vhodných kandidátů do daných sfér (viz předchozí odstavec) na pracovních portálech, sítích a databázích. Další částí práce se postupem času s přibývajícími zkušenostmi researchera stávají telefonická kontaktování kandidátů, vystavování pracovních inzerátů, spoluúčast na krátkodobých i dlouhodobých náborových projektech firmy a samozřejmě intenzivní spolupráce se specializovanými konzultanty právě v segmentu engineering.

Koho hledáme:
Ideálně hledáme studenta či studentku vysoké školy se zájmem o práci na cca 25 hodin týdně. Očekáváme analytického, samostatného a flexibilního člověka se smyslem pro detail a se zájmem o techniku.

Jiné výhody

Nabízíme možnost získat cenné zkušenosti v oblasti recruitmentu, dlouhodobou možnost přivýdělku při studiu na vysoké škole a do budoucna zároveň nastartování pracovní kariéry se zaměřením na lidské zdroje a nábor. Jde o časově flexibilní práci v mladém a příjemném kolektivu s moderním prostředím v centru Prahy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Personálně poradenská společnost

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4400 pobočkách pracuje více než 29 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 580 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2008. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 22 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the second largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 29,000 corporate employees work in 4,400 branches and inhouse locations to employ more than 580,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad is known for values - to know, serve, and trust - summarized as ‘good to know you’.

Staffing | Professionals | Inhouse Services | HR Solutions

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2016 (zbývá ještě 4 dnů)

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Jungmannova 15
11000 Praha 1
http://www.randstad.cz

Kontaktwww.randstad.cz

Najděte si svou pobočku
Poslat společnosti životopis
ID: 2705684   Datum zveřejnění: 26.8.2016