Vedoucí skladů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha - východ
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive, která se zaměřuje na výrobu plastových komponentů pro automobilový průmysl. Tato naším prostřednictvím hledá pro svůj výrobní závod ve Středočeském kraji zkušeného profesionála na pozici

Warehouse Manager, který bude zodpovědný za:
  • Vedení týmu cca 20 pracovníků ve směnném provozu, kteří zajišťují nakládku a vykládku kamionů, skladování materiálu.
  • Plánování směn, odměňování.
  • Koordinaci nakládek a vykládek.
  • Řešení problémů s dopravci.
  • Zajištění údržby skladovací techniky, komunikace s vedením údržby ohledně nenadálých situací.
  • Optimalizaci a nastavení logistických procesů ve společnosti.
  • Optimalizaci a nastavení inventurních procesů včetně účasti na inventurách.
  • Dodržování pravidel BOZP a PO ve skladu, aktivní účast na auditech.

Požadavky:
  • SŠ/ VOŠ
  • Praxe na pozici vedoucího skladu či obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením týmu, velmi dobré organizační schopnosti
  • Svědomitost, pečlivost, naprostá samostatnost a spolehlivost
  • Předpoklady k práci pod tlakem
  • AJ nebo NJ pasivně
  • Znalost práce v MS Office (Navision výhodou)
  • Oprávnění k řízení VZV
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Klient nabízí:
  • Zázemí stabilní a rostoucí zahraniční společnosti (start-up, možnost podílet se na nastavování procesů od nuly)
  • Zajímavou práci v dynamickém kolektivu
  • Možnost dalšího vzdělávání v rámci společnosti
  • Příspěvek na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive, která se zaměřuje na výrobu plastových komponentů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4400 pobočkách pracuje více než 29 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 580 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2008. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 22 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the second largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 29,000 corporate employees work in 4,400 branches and inhouse locations to employ more than 580,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad is known for values - to know, serve, and trust - summarized as ‘good to know you’.

Staffing | Professionals | Inhouse Services | HR Solutions

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Jungmannova 15
110 00 Praha 1

Kontakt

www.randstad.cz

Najděte si svou pobočku
Poslat společnosti životopis
ID: 2728694   Datum zveřejnění: 18.9.2016