Plánovač výroby - logistika

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive, která se zaměřuje na výrobu plastových komponentů pro automobilový průmysl. Tato naším prostřednictvím hledá pro svůj výrobní závod ve Středočeském kraji zkušeného profesionála na pozici Plánovač výroby.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?
- plánování výroby
- sledování plnění požadavků zákazníka v požadovaném množství a čase
- optimalizace zásob materiálu a hotových výrobků
- spolupráce s výrobou
- organizace dodávek materiálu a výrobků
- udržování dat v logistickém systému
- podílet se při zpracování inventury zásob

KOHO HLEDÁME DO TÝMU?
- alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě (automotive nutností)
- znalost řízení zásob a zkušenosti s plánováním výroby
- znalost práce na PC (MS Dynamics NAV)
- organizace práce a práce s lidmi
- komunikační znalost NJ nebo AJ nutností
- znalosti v oblasti EMS

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive, která se zaměřuje na výrobu plastových komponentů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2728701  Datum zveřejnění: 18.9.2016