Project engineer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Trutnov
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 řízení a implementace nových produktů/projektů v rámci závodu v Trutnově
 řízení výběhu produktů
 řízení převodů výrob z/do jiných lokalit
 zavádění konstrukčních změn na již zavedených produktech

Jiné výhody

 zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností
 příležitost k seberealizaci
 možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
 atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (pružná pracovní doba, dovolená navíc, příspěvek na sport/ kulturu/volný čas, příspěvek na penzijní/životní pojištění)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost se zabývá osazování plošných spojů technologií SMT a THT pro následnou výrobu spínacích přístrojů a relé, signalizačních prvků a komunikačních modulů pro průmyslovou automatizaci.

Project engineer se bude podílet na zajímavých mezinárodních projektech převážně ve spolupráci s Německem a Indii.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (strojní, elektro)
 znalost německého nebo anglického jazyka
 praxi v oboru řízení projektů nebo plánování výrob výhodou
 komunikativnost, samostatné rozhodování
 řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Randstad byl založen v roce 1960 v Nizozemí a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve 39 zemích, v jeho 4400 pobočkách pracuje více než 29 000 zaměstnanců. Po celém světě Randstad denně zaměstnává téměř 580 000 agenturních zaměstnanců.
V České republice působíme od roku 2008. V současnosti mohou naše služby využívat kandidáti i klienti prostřednictvím 22 poboček, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice.

Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní řešení v oblasti HR.

Randstad is the second largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. We have offices in 39 countries, our 29,000 corporate employees work in 4,400 branches and inhouse locations to employ more than 580,000 people on daily basis.

Creating the best HR services solutions means doing more and going further. We understand client and candidate needs - the better we know you, the better we can match your needs and exceed expectations. Randstad is known for values - to know, serve, and trust - summarized as ‘good to know you’.

Staffing | Professionals | Inhouse Services | HR Solutions

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Karla Engliše 519/11
15000 Praha 5

www.randstad.cz

Najděte si svou pobočku
ID: 2763184   Datum zveřejnění: 12.10.2016