Senior účetní

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení účetnictví, evidence o pohybu majetku, zásob a finančních prostředků
* zajišťování platebního styku prostřednictvím bankovních ústavů
* příprava a kompletace podkladů a dokladů pro zaúčtování
* vyplňování formulářů a hlášení pro státní orgány (záznamní povinnost, oznamovací povinnost, daňové formuláře)
* kontrola formální i věcné správnosti účetních dokladů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci na HPP
* odpovídající finanční ohodnocení
* práci ve stabilní rozvíjející se společnosti
* flexibilní pracovní dobu
* možnost dalšího vzdělávání
* možnost kariérního růstu
* stravenky, 5 týdnů dovolené a další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Senior účetní – můžete to být třeba právě Vy!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomický obor

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* účetní doklady a jejich evidence
* daňové soustavy ve vztahu k účetnictví
* daně z příjmu
* daně z přidané hodnoty
* vnitropodnikové účetnictví
* majetek podnikatelského subjektu (investice, zásoby, ceniny, pohledávky), jeho inventarizace, odpisování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2780909  Datum zveřejnění: 26.10.2016