Konzultant/ka IS - účetnictví a mzdy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úspěšný kandidát bude zodpovědný za:
- implementaci informačního systému Helios Orange u zákazníků se zaměřením na ekonomické moduly (účetnictví, majetek atd.)
- spolupráci s obchodním týmem při výběrových řízeních + prezentace systému
- výjezdy k zákazníkům (konzultace k systému, nastavení, školení uživatelů)
- školení uživatelů informačního systému
- analýzy a návrh zákaznických úprav na „míru“ + testování úprav
- spolupráci s analytiky a programátory
- plnění osobního a týmového plánu

Co je pro nás podstatné?
- znalost ekonomických procesů firmy (účetnictví, majetek atd.)
- dobré komunikační schopnosti
- analytické a koncepční myšlení
- zkušený uživatel výpočetní techniky
- ŘP skupiny B (aktivní řidič)
- AJ - komunikativní

Výhodou:
- znalost jazyka SQL
- zkušenost s implementací informačního systému

Na oplátku Vám můžeme nabídnout:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí silné, stabilní a nadnárodní společnosti s předním postavením na trhu IT
- příjemné pracovní prostředí
- firemní a týmové akce
- možnost seberealizace a profesního růstu
- příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému ..)
- motivující finanční ohodnocení
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- příspěvek na sport

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Hledáme právě Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2798691  Datum zveřejnění: 4.11.2016