Obchodní zástupce - Královéhradecký kraj

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za:
• Reprezentaci značky
• Navazování a posilování obchodních vztahů se zákazníky, péči o stávající klienty
• Efektivní plánování prodejních a ostatních aktivit
• Aktivity a spolupráci s ostatními členy týmu

Povinnosti:
• Dodržování směrnic firmy
• Efektivní nakládání s firemními prostředky
• Efektivní řízení vlastních nákladů
• Řízení a kontrola vlastních prodejních aktivit
• Pravidelné návštěvy u zákazníků
• Technická podpora zákazníkům
• Reportování mimořádných událostí souvisejících s prodejní činností v regionu nadřízeným

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandartní platové ohodnocení (fix+provize)
• Automobil + notebook + telefon
• Home office
• 13. plat
• Kafeterie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Náš klient se zabývá výrobou a prodejem standardních a speciálních nástrojů pro soustružení, vrtání a frézování a do svého týmu hledá OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Kovoobrábění

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání: SŠ/VŠ - strojírenský obor
• Praxe: min. 2-3 roky
• Výborné komunikační schopnosti a organizační dovednostmi
• Přehled o trhu a výrobcích v dané oblasti
• Anglický jazyk slovem i písmem
• Řidičský průkaz sk. B
• Ochotu cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2814424  Datum zveřejnění: 16.11.2016