C/C++ Embedded Developer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj SW pro IP produkty
Analýza požadavků a návrh řešení
Participace na návrhu HW produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ocitnete se v prostředí stabilní české firmy s unikátní firemní kulturo
Budete pracovat s nejmodernějšími technologiemi
Budete mít prostor pro kreativitu a seberealizaci při řešení svěřených úkolů
Čeká Vás práce v týmu mladých a kreativních lidí
Společnost klade důraz na work-life balance
Nadstandardní benefity jako dětský koutek nebo profesionální chůva
Zázemí pro cyklisty apod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naším klientem je přední evropská firma zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti. Produktové portfolio tvoří dveřní a bezpečnostní interkomy, přístupové systémy, výtahové komunikátory, IP systémy veřejného ozvučení, M2M řešení a široké spektrum GSM/UMTS bran a telefonních ústředen. Tato řešení jsou určena pro malé, střední a velké společnosti, projektanty, systémové integrátory a operátory.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

C - Expert
C++ - Expert

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
Perfektní znalost C/C++
Zkušenost s programováním embedded systémů
Velmi dobrá znalost síťových protokolů (TCP/IP, HTTP, RTSP, SIP apod.)
Základní znalost programování webových rozhraní (HTML, JS)
Znalost OS Linux výhodou
Znalost angličtiny výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2817201  Datum zveřejnění: 18.11.2016