Produktový specialista

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podpora prodeje, resp. zákazníků v oblasti produktové a technické
informování o produktech a novinkách, vytváření prezentací
Zpracování všech informací a podkladů o produktech k výběrovým řízením
Vytváření aktuálních prodejních ceníků
Těsná spolupráce s marketingovým a technickým oddělením při návrhu obsahu produktových listů, brožur, atd. a vypracování podkladů pro webové stránky po technické i obsahové stránce a/nebo administrace produktové sekce či sekce podpory webové stránky
Příprava produktových prezentací pro prodej a management
Pravidelný monitoring konkurenčních produktů a příprava srovnávacích tabulek s konkurenčními produkty pro interní i externí využití
Příprava, instalace a účast na firemních a zákaznických akcích (Roadshow, Výstavy, Prezentace,...)
Školení produktů HW a SW (interně i u zákazníků)
Spolupráce s ostatními odděleními a zaměstnanci a jejich zastupování dle interních směrnic a nařízení ředitele

Zaměstnanecké výhody, benefity

odpovídající platové ohodnocení a bonusy
mobilní telefon
laptop vč. datového připojení
stravenky
školení produktů u dodavatele
atraktivní obor a práce s vedoucími společnostmi na trhu interaktivních a A/V technologií
přímá podřízenost a úzká spolupráce s GŘ
účast na světových výstavách a zahraničních služebních cestách (týdenní cesty - cca 1-2 x ročně USA, 1 x výstava v Nizozemsku, cca 1-2 x ročně Čína, Tchaj-wan)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naším klientem je významná společnost zabývající se výrobou a distribucí v oblasti audiovizuální prezentace určené pro vzdělávací instituce i pro firmy. Společnost v současné době obsazuje pozici produktového specialisty, který bude mít na starosti podporu prodeje.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání, ideálně technického směru
občanství ČR
praxi minimálně 3 roky na obdobné pozici (ideálně v oboru A/V, popř. IT či SW); zkušenost s interaktivní technologií, resp. LED LCD, tabulemi a projektory vítána
AJ na výborné úrovni mluvené a písemné, čeština, další jazyky výhodou
pozitivní přístup, chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2825923  Datum zveřejnění: 24.11.2016