Specialista náboru zaměstnanců

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- specifikace s manažery požadavků manažerů na kandidáty v rámci otevřených pozic,
- příprava inzerce,
- komunikace s personálními agenturami,
- aktivní vyhledávání uchazečů pomocí sociálních sítí,
- selekce došlých životopisů,
- vedení pohovorů s kandidáty,
- vyjednávání finálních podmínek spolupráce s uchazečem,
- vedení adaptačních pohovorů,
- účast na assessment center.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- silné zázemí nadnárodní společnosti,
- samostatnou a zodpovědnou práci,
- nadstandardní možnosti v oblasti profesního vzdělávání a rozvoje,
- motivující platové ohodnocení,
- pestrou škálu benefitů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro jednoho z největších zaměstnavatelů MS kraje v oblasti strojírenství hledáme zajímavého kandidáta, který by doplnil fungující HR tým.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání ekonomického nebo humanitního směru,
- min. 3 roky praxe v HR – Recruitment podmínkou,
- výborná znalost AJ (min. úroveň B2, komunikace se zahraničními manažery) podmínkou,
- znalost zákoníku práce a související legislativy výhodou,
- výborné komunikační a vyjednávací dovednosti,
- samostatnost, časová flexibilita, orientace na výkon,
- ŘP sk. B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2872195  Datum zveřejnění: 3.1.2017