Mzdová účetní

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
- Zpracování mezd zaměstnanců ve mzdovém systému Target
- Odpovědnost za veškeré legislativní požadavky spojené se zpracováním mzdy
- Přihlášení zaměstnanců na ZP, SP
- Agenda daně z příjmů – roční zúčtování, změny
- Kontrola správnosti výpočtu mzdy v souladu s platnou legislativou
- Zadávání změn podmínek do systému na základě podkladů od personálního oddělení
- Zpracování měsíční mzdové uzávěrky
- Spolupráce s příslušnými úřady státní správy
- Denní komunikace se zaměstnanci společnosti
- Podílení se na zlepšení procesu zpracování mezd
- Spolupráce s finančním oddělením – reporting, podklady pro zaúčtování

Požadujeme
- SŠ vzdělání
- Praxe jako samostatná mzdová účetní min. 3 roky
- Znalost práce na PC, pokročilá znalost MS Office – Word, Excel
- Zkušenost se personálními a mzdovými systému, systém Target výhodou
- AJ jazyk výhodou
- Zkušenost ve výrobním závodě výhodou
- Zkušenost s různými směnnými režimy

Benefity
- Dobré a moderní zázemí silné a rostoucí mezinárodní společnosti
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Dobré platové ohodnocení
- Dovolenou navíc
- Stravenky
- Závodní stravování
- Jazykové kurzy
- Odborná školení
- Možnost profesního rozvoje a růstu
- Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2879401  Datum zveřejnění: 6.1.2017