Skladník - Praha Jinočany

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18500 - 25000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava a výdej zboží ze skladu
- příjem zboží a jeho uskladnění

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- pracovní poměr od začátku na dobu neurčitou; pravidelný příjem bez zpoždění
- motivační finanční ohodnocení - nástup 18500 fix + 3000 osobní ohodnocení; věrnostní příplatek 2000,- (postupně narůstá během 2 let)
- odměny za výkon
- možnost přivýdělku za přesčas
- odměny za nemarodění
- příspěvek na dopravu (dle vzdálenosti až 1000,-)
- stravenky (80 Kč)
- občerstvení na pracovišti zdarma
- zaměstnanecké slevy na výrobky
- místo výkonu práce Jinočany
- nástup možný IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Je česká, dynamicky se rozvíjející společnost s největším odborným velkoobchodem v oblasti TOPENÍ - PLYN - VODA - INŽENÝRSKÉ SÍTĚ - SANITA.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platné oprávnění na VZV (výhodou, ne podmínkou )
- práci ve směnném provozu - 3 směny
- praxi ve velkoskladu - alespoň 1 rok
- pracovitost, spolehlivost, pozitivní přístup, fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2889684  Datum zveřejnění: 12.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18500 - 25000Kč