Program buyer v mezinárodní automotive společnosti

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás nákup a jste z automotive prostředí? Máte zkušenosti s vyjednáváním s dodavateli a nebojíte se nových výzev? Pak by Vás mohla zaujmout právě tahle nabídka!

Pro našeho klienta, jedním z největších světových dodavatelů pro automobilový průmysl, obsazujeme pozici „program buyer“.

Vaši hlavní náplní práce by bolo:
Předvídat specifické požadavky pro nové programy
Podílet se na koncepci nabídky pro zákazníka
Ve spolupráci s komoditním nákupčím zajistit výběr dodavatelů z odsouhlasené skupiny dodavatelů, dojednat podmínky a zajistit uzavření kontraktů
Sledovat plnění během programové fáze, především náklady, jakost a dodržování dodacích termínů
Zajistit včasné zapojení závodních nákupčích do programu před zahájením sériové výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Přátelské pracovní prostředí s multikulturními týmy
Jistota osobního a kariérního růstu
Příjemné zaměstnanecké benefity
Efektivní systém školení a rozvoje
Možnost cestovat a pracovat v zahraničí
Bezpečné a moderní pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pozici obsazujeme pro našeho klienta, jedním z největších světových dodavatelů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*několikaletá zkušenost s vedením týmu (nákup, zákaznický servis apod.) ideálně v technické oblasti
*znalosti z technického nákupu (nákup dílů, materiálů)
*pokročilá znalost MS Office
*zkušenosti s řízením projektů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2890825  Datum zveřejnění: 13.1.2017