Konzultant v zákaznickém servisu

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme právě Tebe?

* chceš se podílet na vyhledání rychlého řešení, být pro zákaznický a pracovat v týmu, ale zároveň mít možnost ovlivnit svými výsledky svou výši výplaty?
* nemáš dostatečnou praxi ale nechceš pracovat ve výrobním závodu?
* baví Tě komunikovat a máš dobrou slovní zásobu?
* nejedná se o aktivní prodej, ale o obsluhu zákaznické linky, kdy nabízíš jednoduché a rychlé řešení na daný dotaz či problém a eventuálně nabídneš doplňkovou službu společnosti

Tak Ti můžeme nabídnout pracovní místo! a zároveň:
* jistou základní mzdu 85,-Kč / 1 h + osobní ohodnocení
* k tomu stravenky v hodnotě 80,- ti Kč
* občerstvení na pracovišti zdarma
* příjemný kolektiv, firemní akce

Co pro to musíš udělat:
* kontaktuj nás ještě dnes a účastni se neformálního osobního setkání, kde Ti řekneme mnohem více!!!

Co by Tě mohlo ještě zajímat?
* nejsi zaměstnancem naší agentury - jsi zaměstnancem přímo našeho klienta

Nástup: dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Společnost působící v oblasti telekomunikace.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2891124  Datum zveřejnění: 13.1.2017