Nákupčí strojů a zařízení

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte možnost rozšířit své znalosti v oblasti nákupu o projektové řízení, strategické rozhodování a vyjednávání? Máte již zkušenosti z oblasti nákupu technických výrobních komodit? Náš klient, automotive společnost (region: Mladá Boleslav) vybavená nejnovějšími technologiemi, nabízí zajímavou pozici technického nákupčího pro projekty s lokální platností i zahraničním přesahem.

Vaši hlavní náplní práce bude:
* vyhledávání a nákup nástrojů a zařízení pro nové a stávající projekty
* zajištění vývoje od fáze akvizice po sériovou výrobu
* příprava podkladů na nové cenové nabídky a revize stávajících cenových výměrů
* konsolidace a audity stávajících dodavatelů a vyhledávání nových pro další projekty; jednání s dodavateli na strategické úrovni
* operativní ladění změn s vývojem a sériovou výrobou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nejnovější technologie
* kariérní růst
* balíček benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je mezinárodní automotive společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* předešlou zkušenost s nákupem technických komodit ideálně v automotive prostředí
* aktivní znalost anglického jazyka a jazyka českého
* zkušenost se čtením technické dokumentace
* zvládání projektového prostředí a matrixový reporting
* zkušenost se SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2893425  Datum zveřejnění: 16.1.2017