Pracovník reklamačního a distribučního centra Amazon

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
125 Kč/hod. + 10% bonus a příplatky dle ZP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manipulace se zásilkami
- rozbalování a balení zboží
- posuzování reklamací a vratek
- další pomocné skladové práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- navíc Peak bonus 20 Kč/hod pro pracovníky reklamačního centra
- práci 4 dny v týdnu, 3 dny volna
- obědy za 25 Kč

Co Vám ještě nabídneme:
- možnost týdenních záloh
- práci v novém čistém moderním prostředí
- týden dovolené navíc
- svoz na směny a ze směny ZDARMA z těchto lokalit:
Litoměřice – Lovosice – Dobrovíz
Postoloprty – Dobroměřice – Louny – Třebíz – Dobrovíz
Litvínov – Most – Sedlec –Dobrovíz
Teplice – Bílina - Obrnice – Bečov – Dobrovíz
Jirkov – Chomutov – Písečná – U Lávky – Dobrovíz
Teplice – Ústí nad Labem – Lovosice – Dobrovíz
Žatec – Kněževes – Rakovník – Nové Strašecí – Stochov – Dobrovíz
Klášterec nad Ohří - Kadaň - Žatec - Staňkovice - Dobrovíz
Králův Dvůr – Beroun – Unhošť – Dobrovíz
Slaný – Kvíc – Smečno –Svinařov – Libušín – Kladno – Dobrovíz
Štětí – Roudnice Nad Labem – Kralupy nad Vltavou – Tuchoměřice – Dobrovíz
Terezín – Bohušovice nad Ohří – Hrdly – Roudnice – Račiněves – Velvary – Tursko – Velké Přílepy – Dobrovíz
Spomyšl – Nové Ouholice – Kralupy nad Vltavou – Dobrovíz
Mělník – Dobrovíz
Benešov - Dobrovíz
Příbram – Dobříš – Mníšek pod Brdy – Dobrovíz
PRAHA Anděl - Stodůlky - Dobrovíz
PRAHA Hradčanská – Divoká Šárka – Dědina – Dobrovíz
PRAHA Roztyly – Barrandov – Dobrovíz
PRAHA Zličín – Halenkovského – Hostivice – Jeneč - Dobrovíz
PRAHA Černý Most – Dobrovíz

Informace o náboru

Pohovory se konají každý den od pondělí do pátku v Praze na Zličíně.
Přijedeme také za Vámi do CHOMUTOVA, MOSTU, ÚSTÍ NAD LABEM, KLADNA A PŘÍBRAMI.

Zaujala Vás naše nabídka?
Zavolejte ZDARMA na 800 856 856 Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 nebo nám napište na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Světoznámý internetový obchod AMAZON opět nabírá! Hledáme pracovníky do distribučního i reklamačního centra v Dobrovízi u Prahy. Práce je vhodná pro každého.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zájem o dlouhodobé zaměstnání
- ochotu pracovat na směny
- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2900021  Datum zveřejnění: 19.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 125 Kč/hod. + 10% bonus a příplatky dle ZP