Junior koordinátor s NJ (pozice vhodná pro absolventy)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme absolventy, který se zajímají o práci v mezinárodní společnosti. Pokud chceš aktivně komunikovat v němčině a angličtině, láká tě prostředí logistiky, máme pro tebe skvělou pracovní pozici: "Administrativní podpora v logistice"

neboli někdo, kdo bude:
* support pro logistiku,
* bude komunikovat s německou společností,
* komunikovat s klienty,
* zpracovávat objednávky a pracovat s interní databázi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní dovolenk
* 3 sick days
* stravenky
* firemní akce a teambuildingy
* bonusový systém
* budeš pracovat v mladém kolektivu (věkové rozmezí 25 - 35 let)

Informace o náboru

Hledáme někoho, kdo může nastoupit ideálně Ihned.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Naším klientem je mezinárodní logistická společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jediné co po tobě požadujeme je plynulá angličtina a alespoň B2 němčina.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2923054  Datum zveřejnění: 14.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 000 - 30 000