Vedoucí kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Liberecký kraj, Ústecký kraj, Okres Mladá Boleslav, Okres Česká Lípa

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:

Řízení jakosti ve společnosti
Zajišťování procesních certifikací (ISO)
Zajišťování produktových certifikací
Organizace interních procesních a produktových auditů
Zavádění metod průmyslového inženýrství

Zaměstnanecké výhody, benefity

možnost pracovat pro společnost s naprosto unikátním produktem - žádná sériová výroba
budete součástí globálního businessu - USA, Dubaj..
možnost ovlivňovat projekty - v první úrovni top managementu
prohlubování znalostí řízení jakosti i možnost hledat kreativní řešení
prostor pro Váš další odborný a osobnostní růst
za poctivou práci adekvátní odměnu a k tomu široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
podporu odborníků a dlouholetých pracovníků

Informace o náboru

Místo výkonu: Česká Lípa

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jste srdcem technik a přitom vám nedělá problém vest menší tým o cca 15 lidech?

Zajímáte se o oblast kvality, ale chybí Vám v současném zaměstnání prostor na prosazení vlastního názoru a určitá kreativita?

Připojte se do vedení společnosti s důrazem na českou ruční designovou výrobu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· hledáte nové výzvy a příležitosti k osobnímu rozvoji a realizaci
· máte SŠ / VŠ technického zaměření
· máte praxi v oblasti technologií (stačí při VŠ), technické myšlení a zájem o technologie a techniku
· ovládáte AJ na středně pokročilé úrovni, ostatní jazyky výhodou
· zvládáte práci s PC - MS Office, Catia V5 výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2935929  Datum zveřejnění: 17.2.2017