Reliability engineer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- analýza příčin poruchovosti strojů a výrobních zařízení,
- analýza životnosti technologického zařízení,
- identifikace klíčových poruch, zpracování „Root Cause Analysis“ včetně návrhu nápravných opatření,
- znalost zařízení po mechanické stránce se schopností podílet se na opravě (ve spolupráci s mechaniky),
- příprava projektů pro zlepšení provozuschopnosti a prodloužení životnosti zařízení,
- realizace projektů pro zlepšení provozuschopnosti,
- sledování projektů pro zlepšení poruchovosti,
- optimalizace nákladů na opravy,
- zodpovědnost (v rámci svěřeného úseku) za bezpečnost procesu,
- komunikace s kolegy v rámci mateřského koncernu, vytvoření kontaktů v rámci koncernu a specialistů v oblasti spolehlivosti,
- aplikovat procesy zlepšování (TPM, WCM, Six sigma, Lean, 5S, atd.).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti,
- praktické seznámení s procesy hutnictví a ocelářství,
- osobní a profesní rozvoj (rozvoj měkkých a manažerských dovedností, jazykové vzdělávání),
- podpora mentora z řad zkušených kolegů,
- nabízíme pestrou škálu firemních benefitů,
- motivující finanční ohodnocení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní strojírenská společnost působící v oblasti hutnického průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (elektro nebo strojírenského zaměření),
- praxe na obdobné pozici v délce min. 3 roky podmínkou,
- znalost AJ na úrovni B1,
- znalost prostředí hutního průmyslu výhodou
- znalost práce na PC (excel, word)
- řidičský průkaz skupiny B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2940028  Datum zveřejnění: 21.2.2017