IT Specialista

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- poskytování technické podpory
- správa IT helpdesku společnosti
- podpora lokálních aplikací ERP, MES, Lotus Notes, Outlook
- IT podpora uživatelů na úrovni HW a SW – Level 1 support
- údržba HW infrastruktury (servery, LAN, klientské stanice, tiskárny)
- místo výkonu práce - TŘINEC

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti
- samostatnou a zodpovědnou práci
- motivující mzdové ohodnocení
- širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
- pružnou pracovní dobu
- odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání
- služební telefon a notebook
- možnost nástupu ihned, smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní společnost vyrábějící žáruvzdornou keramiku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT
- 2 – 4 roky praxe v oblasti IT (správa HW i SW zkušenost z pozice IT specialisty z výrobní firmy – VÝHODOU)
- aktivní znalost angličtiny podmínkou
- znalost polštiny nebo ruštiny výhodou
- zkušenosti s administrací IT systémů v komerční sféře
- zkušenosti s HW údržbou PC, serverů, diskových polí (DELL, EMC)
- velmi dobrá znalost administrace klientských operačních systémů Microsoftu (7, 10)
- znalost administrace serverových operačních systémů Microsoftu (2008 R2, 2012 R2)
- velmi dobrá znalost MS Office 2016 výhodou
- zkušenosti s VMware ESX 5.0 a vyšším
- zkušenosti s Lotus Notes 8.5 (aplikace), Outlook (emailový klient)
- zkušenosti s terminálovými službami (Microsoft TS, CITRIX XenApp 6.5)
- analytické myšlení, proaktivní přístup k řešení problémů
- dobré komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita
- schopnost pracovat v týmu, schopnost přijmout odpovědnost pobočky)
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2941576  Datum zveřejnění: 22.2.2017