Operátor výroby - lehká manuální práce

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Krupka, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
02.07.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zaměstnání na stálý úvazek? S dobrým spojením a finančním ohodnocením na základě dobře odvedené práci?

Nabízíme Vám práci ve společnostech s dlouholetou tradicí, sídlící v Krupce.
Zaměstnáni budete na hlavní pracovní poměr na pozici operátora výroby.

Vaší náplní práce bude manuální kompletace a montáž, popřípadě balení v potravinářství.
Práce je nenáročná, vhodná pro muže i ženy.
Pracuje se v nepřetržitém provoze na 12ti hodinové směny ale i na 8mi hodinové směny (ranní, odpolední, noční).

Co od Vás očekáváme:
- manuální zručnost a pečlivost
- ochotu pracovat ve směnném provoze
- dobrý zrak a dobrý zdravotní stav
- chuť pracovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odborné zaškolení
- dlouhodobou spolupráci
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- stravenky od 70 Kč více
- dobré spojení do práce
- po zaškolení navýšení mzdy
- možnost ovlivnit výši svého výdělku (odměny a motivační program)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2958232  Datum zveřejnění: 12.6.2017