Skladník - Pardubice

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Okres Pardubice
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
13.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
85 Kč/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* obsluha lisu

* práce na VZV

* zajišťování plnění cílů bezpečnosti, kvality, produktivity

* dodržování veškerých hygienických opatření

Zaměstnanecké výhody, benefity

* motivující finanční ohodnocení

* zázemí stabilní společnosti, čisté pracovní prostředí

* HPP nebo DPČ

* potřebné zaškolení

* stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jste pečliví a spolehliví a chcete být součástí úspěšné výrobní společnosti? Pak o Vás chceme vědět!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2972647  Datum zveřejnění: 13.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 85 Kč/h