Administrativní podpora s využitím AJ, 25000 Kč/měsíc, nástup možný ihned

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23000-25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta (významnou českou společnost) hledáme pracovníky na pozici v zákaznickém servisu s využitím anglického jazyka. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Pracovní doba:

Pracuje se ve směnném režimu (ranní, odpolední, noční) jak v pracovní dny, tak i o víkendu. Pracuje se 5 dní v týdnu, 8 hod/den

Co bude náplní Vaší práce?

* komunikace se zákazníky v AJ, jak telefonicky, tak i přes email/chat
* zadávání dat do systému
* související administrativní práce
* spolupráce v rámci týmů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* denní využití anglického jazyka
* mzdu 23000 Kč/měsíc
* příplatky dle ZP cca 2000 Kč/měsíc
* kvartální bonusy
* široká škála benefitů - vlastní fitness, sauna, masáže, game room, kurzy AJ,
flexipassy, sickdays, občerstvení na pracovišti, stravenky, kvartální bonusy, multisport karta, soutěže, vouchery na letenky zdarma, teambuildingové aktivity několikrát ročně a další.
* potenciál ke kariérnímu růstu
* zajímavou pracovní zkušenost v české dynamické společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Významná česká společnost hledající pracovníky na pozici v zákaznickém servisu s využitím anglického jazyka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* možnost nástupu: ihned
* ANGLICKÝ JAZYK (komunikace v AJ s kolegy, využití psané AJ) na výborné úrovni
* předchozí zkušenosti jsou výhodou, ne však podmínkou
* ochotu pracovat v nepřetržitém režimu (kombinace ranních, odpoledních i nočních směn)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2991343  Datum zveřejnění: 30.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000-25000