Senior účetní

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:

- Zodpovědnost za vedení účetnictví vyjmenovaných společností v rámci skupiny
- Vedení týmu junior účetních
- Zpracování závěrkových operací, tvorba dohadů, rezerv, účtování interních dokladů aj.
- Správa závazků a pohledávek, řízení upomínek
- Zpracování inventarizací, kontrola sald a řešení rozdílů
- Zpracování daňového přiznání k DPH, silniční daně
- Zpracování roční účetní závěrky, výroční zprávy a zprávy o vztazích za svěřené společnosti
- Komunikace s auditory a daňovými poradci
- Kvartální příprava podkladů pro banky, reporting pro statistický úřad
- Příprava podkladů pro konsolidaci
- Správa záloh zaměstnanců, platebních karet

Váš profil by měl splňovat:

- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického či technického směru
- Praxe na obdobné pozici 5 let
- Výborná znalost účetnictví, orientace v českých účetních standardech a daňových zákonech
- Dobrá znalost MS Office (MS Excel podmínkou)
- Výhodou znalost angličtiny
- Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
- Přesnost, cit pro detail, pečlivost
- Silné analytické a logické myšlení

Co Vám nabízíme:

- Zázemí silné společnosti
- Seberealizace v dynamicky se rozvíjející společnost
- Odpovídající zaškolení a maximální podporu týmu
- Příležitost dále rozvíjet své dovednosti
- Motivující finanční ohodnocení
- Týden dovolené navíc
- Další benefity (stravenky, penzijní připojištění, karta multisport...)
- Firemní akce
- Termín nástupu: ideálně ihned, ale na toho pravého kandidáta/tku rádi počkáme

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Specialista v poskytování technických služeb se sídlem v Praze, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Senior účetní. Pokud máte zkušenosti s kompletním účetnictvím a jste komunikativní, neváhejte mě kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3020838  Datum zveřejnění: 19.4.2017