Procesní inženýr/ka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
05.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- optimalizace a implementace nových operací do stávajících procesů
- školení a zaučování zaměstnanců při zavádění nových procesů
- spolupráce s IT oddělením na systémovém vývoji (specifikace požadavků a tvorba dokumentace)
- spolupráce s ostatními odděleními společnosti na řešení aktuálních problémů
- aktualizace současných programů a řešení vzniklých chyb
- spolupráce s řízením kvality na tvorbě pracovních instrukcí a manuálů
- příprava nových projektů menšího rozsahu
- přímá komunikace se zákazníky v případě požadavku na nový projekt
- plánování průběhu projektu a souvisejících operací
- implementace projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pozici vhodnou i pro absolventy
- příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště
- 5 týdnů dovolené
- možnost využití zvýhodněného mobilního tarifu
- příspěvek dárcům krve
- bonus k pracovnímu jubileu
- perspektivní zaměstnání v mezinárodní, dynamické firmě
- mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi
- kontakt s moderní technikou a technologiemi

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jsi kreativní a nemáš problém s angličtinou? Zaujala Tě pozice procesní/ho inženýra/ky? Neváhej zaslat nám Tvůj životopis!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ, VŠ vzdělání technického směru (oblast logistiky výhodou)
- aktivní znalost AJ - slovem i písmem NEZBYTNÁ (denní komunikace s podpůrným týmem v zahraničí)
- pokročilá znalost kancelářských aplikací MS Office
- kreativitu, samostatnost, dobré komunikační schopnosti, časová flexibilita, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu
- praxe z oblasti inženýringu/logistiky výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3047239  Datum zveřejnění: 5.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26000