Windows Specialist – Junior/Senior, Praha

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre zahraničnú spoločnosť zaoberajúcu sa poskytovaním IT služieb a technických riešení hľadáme pracovníkov na pozíciu Windows Engineer. Máme priestor nielen pre skúsených kandidátov s pokročilými znalosťami, ale i pre „juniornejších“ pracovníkov, ktorí dostanú možnosť rozvíjať svoje skúsenosti a vedomosti.
- správa Windows Serverov
- nasadzovanie zmien, zodpovednosť za správu a údržbu zálohovacích systémov
- konfigurácia, monitoring a riešenie problémov
- správa sieťových prvkov a návrh infraštruktúry
- komunikácia s tímom IT support

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- nadpriemerné finančné ohodnotenie
- širokú škálu benefitov podľa vlastného výberu
- priateľské a neformálne prostredie
- rozvoj a vzdelanie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT outsourcing

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praktické skúsenosti s Microsoft Windows Server (2003, 2008, 2012)
- skúsenosti so správou systémov, riadením zmien
- skúsenosti v oblasti Wintel podmienkou
- znalosť Microsoft Active Directory a služieb infraštruktúry (DHCP, DNS)
- komunikatívne znalosť anglického jazyka
Ďalej budeme radi ak máte:
- znalosť ITIL princípov alebo ITIL V3 procesov
- skúsenosti s virtualizáciou, Citrix, MSSQL, Storage, Apache
- skúsenosti s VMWare ESX/ Microsoft Hyper-V
- znalosť VBScript, PowerShell
- skúsenosti s Unix/Linux

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců