Manipulant ve skladu

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
30.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
90

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obstarání chodu skladu
- manuální manipulace s balíky
- vykládka/nakládka u dopravců

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výběr ze směn ranních a odpoledních (4.00-7.00 hod, 16.00-22.00 hod)
- finanční ohodnocení 90 Kč/H
- plánování směn na týden dopředu
- nástup ihned
- dohodu o pracovní činnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu od svého založení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3085423  Datum zveřejnění: 30.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 90