Operátor Logistiky

Randstad HR Solutions s.r.o.

Dolní Teplice 134, 54957 Teplice nad Metují, Královéhradecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení VZV v prostorách skladu a v areálu společnosti
- práce na PC
- zařazování balení výrobků dle instrukcí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 7,5 hod/den, 3směnný provoz, pondělí-sobota
- nástupu dohodou, případně ihned
- plat 15.000 Kč hrubého/měsíc + bonusy až 20% (= cca 18.000 Kč)
- navíc 1.000 Kč/měsíc při nulové absenci, při absenci poměrově kráceno
- příspěvek na dopravu až 400 Kč/měsíc
- stravenky v hodnotě 65 Kč
- dovolená 5 týdnů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Náš významný klient na českém trhu vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe minimálně 1 rok
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce na PC – středně pokročilá úroveň
- spolehlivost
- potravinářský průkaz
- průkaz na VZV
- aktivní znalost ČJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3088510  Datum zveřejnění: 31.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 Kč/měsíc