Konstruktér/Projektant

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- návrh a vývoj/kreslení schémat, dispozic, projektové dokumentace technicky náročných technologických zařízení v souladu s platnými normami a předpisy,
- zodpovědnost za strojní a procesní projektování u vybraných závodů (Koksovna, Vysoké pece, Ocelárna),
- řízení projektů,
- příprava technické specifikace pro zadání výběrových řízení (RFQ), vyhodnocení nabídek,
- zodpovědnost za termíny provedení, kontrola výkresů/dokumentací dodavatelů,
- autorský dozor prací prováděných na stavbě,
- zodpovědnost a koordinace archivace projektové dokumentace,
- spolupráce s projektovými manažery

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou a náročnou práci
- silný brand v zádech,
- podporující tým kvalifikovaných kolegů
- nové zkušenosti a možnost dalšího vzdělávání, rozvoje
- motivující platové ohodnocení,
- pestrou škálu firemních benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Potřebujeme zkušeného konstruktéra, projektanta, strojaře, inovátora, kreativce, profesionála..... ! Přidejte se se do týmu jednoho z největších zaměstnavatelů MS kraje, nebudete litovat!

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání (zaměření strojní),
- min. 3 roky praxe na obdobné pozici – podmínkou,
- znalost anglického jazyka na min. úrovni B2 – podmínkou,
- zkušenost v projekční činnosti v oblasti technologických celků,
- znalost hutních výrobních procesů – výhodou,
- autorizace v oboru (ČKAI) - výhodou,
- zkušenost projektování v 3D,
- znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint), AutoCAD,
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost, svědomitost,
- řidičský průkaz skupiny B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3142360  Datum zveřejnění: 26.7.2017