Obchodní zástupce ve stavebnictví

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Péče o stávající klienty, poradenství, upevňování stávajících vztahů
Akvizice nových obchodních příležitostí, spolupráce na obchodních jednáních
Příprava cenových nabídek a zpracovávání objednávek
Administrativní zpracování a správa databáze

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivující platové ohodnocení odpovídající Vaší odvedené práci
Možnost osobního a profesního růstu ve velmi stabilním týmu s minimální fluktuací
Auto, telefon a počítač i k osobním účelům
Sick Days a další zaměstnanecké benefity

Informace o náboru

Zaujala Vás nabídka?
Dejte nám o sobě vědět! Vaše životopisy pečlivě projdeme a ozveme se Vám se zpětnou vazbou.
Hodně štěstí!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, poskytující komplexní řešení pro tvorbu a vybavení interiérů komerčních budov, hledá Obchodního zástupce pro podlahové krytiny. Společnost je dodavatelem vysoce kvalitních kaučukových podlahových krytin se zaměřením především na administrativní budovy, bankovní a pojišťovací domy, kancelářské prostory a multifunkční centra a v posledních několika letech i nemocnice, vzdělávací instituce a sportovní zařízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Projekty jsou během na dlouhou trať, proto hledáme cílevědomého vytrvalého člověka, který se nesnaží pouze nasbírat co nejvíce zkušeností z různých oborů
Zkušenost s prodejem stavebního sortimentu (okna, výtahy, obklady, příčky atd.)
Skvělé prezentační dovednosti, schopnost poskytovat poradenství a být skutečným partnerem
Angličtina alespoň B1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3142528  Datum zveřejnění: 26.7.2017