Obchodně technický zástupce

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Okres Teplice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyhledávání zajímavých obchodních příležitostí
- vyjednávání obchodních kontraktů
- navazování nových kontaktů v rámci rozšiřování stávajícího zákaznického portfolia
- péče o stávající klientelu
- prodejně-poradenská činnost
- odpovědnost za plnění ekonomických výsledků daného regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
- kvalitní produkt, kterému budete věřit
- předpoklad dlouhodobé spolupráce
- odborná školení (možnost školení na centrále v zahraničí)
- zajímavé finanční ohodnocení závislé na vlastním výkonu (velmi zajímavé provize)
- notebook, telefon, služební automobil
- systém dalších firemních benefitů (týden dodatkové dovolené, penzijní a úrazové pojištění)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Baví Vás obchod? Jste technicky zaměřený člověk? Líbilo by se Vám pracovat formou home - office? Pak nepřestávejte číst!

Náš významný klient, mezinárodní výrobce manipulační techniky a skladových řešení, v současné chvíli úspěšně roste a proto hledá novou posilu do svého týmu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- cílevědomý člověk s přirozeným obchodním talentem
- příjemné vystupování, výborné prezentační a vyjednávací schopnosti
- flexibilní člověk schopný pracovat samostatně
- výborný time-management
- praxe v technickém prodeji podmínkou
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3148323  Datum zveřejnění: 1.8.2017