Práce ve výrobě v Rožnově – až 23 000 Kč/měs. + bonus 3000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava, Okres Vsetín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 23 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Víte, že rodinná německá společnost Brose patří k nejlepším zaměstnavatelům v kraji? Víte, že si tam nyní můžete vydělat až 23 000 Kč za měsíc ? Nastupte ihned a získáte nástupní bonus 3000 Kč čistého navíc! Pokud prokážete roční zkušenost s prací ve výrobě, nabídneme Vám rovnou nástup do kmenového stavu Brose! Tak neváhejte a zavolejte ZDARMA na 800 856 856 a zaregistrujte se na pohovor.

Co s námi v Brose získáte?
- měsíční výdělek 21 000 - 23 000 Kč za měsíc - šikovným zaměstnancům mzda u nás roste rychle už ve zkušební době
- nástupní bonus 3000 Kč ve formě Flexi passů
- 13. a 14. plat a podíl na hospodářském výsledku
- nadstandardní příplatky za práci ve svátky a o víkendu
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností převodu do kmenového stavu
- dotované obědy za pár korun
- týden dovolené navíc

Co ke své práci budete potřebovat?
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost

Zaujala Vás naše nabídka?
Klikněte na tlačítko "Mám zájem" nebo pošlete životopis na [email protected]. Nechce se Vám čekat? Nechce se Vám psát? Pak volejte na naši bezplatnou linku 800 856 856. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Brose je firma působící v České republice. Je součástí německého rodinného koncernu Brose se sídlem Coburgu. Vyrábí automobilové komponenty, zejména manuální a elektrická polohovadla sedadel, zámky bočních a zadních dveří a zvedače oken. Její výrobky se montují do více než čtyřiceti značek automobilů (mj. Mercedes, Audi, BMW, Volvo, Fiat, Ford, Hyundai).

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3150707  Datum zveřejnění: 28.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 23 000 Kč/měs.