Skladový kontrolor – Lipovka – vhodné i pro absolventy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi byste nastartovali Vaší kariéru nebo využili dvé dosavadní zkušenosti z logistiky v úspěšné automotive společnosti? Jste pečliví, máte rádi pořádek a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Domluvíte se anglicky nebo polsky?

Dejte nám o sobě vědět!

Máme pro Vás nabídku práce na pozici skladového kontrolora - stock controllera pro výrobní automotive společnosti v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou.

Vhodné i pro ABSOLVENTY.

Co Vás čeká:

• zajištění správného stavu skladu a účtování v SAP, evidence účetních dokladů
• komunikace s výrobním závodem a dodavateli
• plánování dopravy/nakládek
• provádění inventur
• vedení evidence obalů
• objednávání spotřebního materiálu

Co od Vás očekáváme:

• min. středoškolské vzdělání
• zkušenosti ve výrobní logistice výhodou
• komunikativní znalost angličtiny nebo polštiny
• znalost MS Office a praktické zkušenosti se systémem SAP vítány
• odolnost proti stresu a ochotu pracovat v týmu
• ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční směny – 7,5 hod)
• pečlivost, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost

Co Vám nabízíme:

• práci v prosperující výrobní společnosti
• seberealizaci a možnost osobního rozvoje
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• bonusy, odměny na dovolenou, Vánoce a Velikonoce, stravenky
• motivující finanční ohodnocení

Na Vaše reakce se budu těšit na mailu [email protected] nebo na tel 778 76 46 68.

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonusy, odměny, stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Francouzská výrobní společnost působící ve 30 ti zemích světa čítající cca 22 000 zaměstnaců. V Lipovce u Rychnova má jednu ze svých menších poboček, kde se provádí zejména kontrola kvality nárazníků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Strojopis - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pečlivost, komunikativnost, odpovědnost, flexibility

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3162837  Datum zveřejnění: 8.9.2017