Obchodní zástupce Hradec Králové

CENTROPOL SALES, a.s.

Místo práce
Hradec Králové, Praha, Královéhradecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
13.10.2014
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc, Fixní mzda + provize z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš expandující prodejní tým hledáme nové kolegy.

- Chcete pracovat pro společnost se skvělým obchodním konceptem a silným partnerem – jedním z lídrů na českém energetickém trhu?
- Chcete si vydělávat zajímavé peníze a také je pravidelně dostávat na Váš účet?
- Chcete být ve skvělém týmu lidí, kteří tvrdě pracují a na svoji práci jsou hrdí?

OČEKÁVÁME:

- Pracovitost, cílevědomost, spolehlivost
- Schopnost samostatně vést obchodní jednání
- Zkušenosti s prodejem a dobré komunikační dovednosti výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Kapitálově silná a stabilní společnost
- Nulové investice potřebné pro zahájení spolupráce

- Dostatek obchodních příležitostí:
– realizace obchodů na předem domluvených schůzkách
– péče o stávající zákazníky - retenční činnost

- Zaškolení a trvalá podpora při obsluze oblasti
- Zázemí zákaznického centra v Hradci Králové
- Přímý kontakt se zákazníky (nejedná se o door to door prodej!)
- Nadstandartní výdělek
- Možnost osobního růstu a budování kariéry
- Fixní mzda + provize z prodeje

Informace o náboru

Pro zařazení do výběrového řízení prosím zašlete životopis s fotografií.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ranger je celoevropskou společností se sídlem v Düsseldorfu (Německo). Hlavní činností je přímý kontakt a poradenství koncovému zákazníkovi. Za tímto účelem budujeme obchodní týmy se specializací dle oboru a požadavků našeho obchodního partnera.
Ranger má 150 poboček v Evropě, 3 mezinárodní call centra a kontaktuje téměř 1 000 000 zákazníků měsíčně.
V týmu Ranger podporujeme ambiciózní kolegy s pozitivním přístupem k práci, příjemným seriózním vystupováním a morálními zásadami při jednání se zákazníky.
Společnost Ranger Communication Centres, a.s., se zabývá poskytováním služeb pro klienty z oblasti telekomunikací, energetiky a bankovnictví.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1875472  Datum zveřejnění: 7.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 45000 Kč/měsíc, Fixní mzda + provize z prodeje