Obchodní zástupce HPP - Fix a Provize

CENTROPOL SALES, a.s.

Místo práce
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.02.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc, Fixní mzda a osobní ohodnocení + provize z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším cílem bude:

• Realizace schůzek, které sjednává CallCentrum a poskytnutí zpětné vazby k dalšímu zpracování – nejedná se o podomní způsob prodeje (!)
• Poradenská činnost stávajícím klientům, vytváření nabídek
• Zpětná vazba na zákazníka při řešení jeho požadavků a potřeb ve spolupráci s ostatními útvary společnosti.
• Plnění stanovených cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné české společnosti
• Práce na HPP (dle dohody i na ŽL - není podmínkou)
• Vstupní zaškolení
• Pravidelné vzdělávání, které umožní Váš další kariérní a profesní růst
• Samostatnou práci s možností seberealizace
• Moderní, profesionální a příjemné pracovní prostředí
• Motivující finanční ohodnocení (Fixní mzda a osobní ohodnocení + provize)
• Služební mobilní telefon
• Pozice vhodná i pro absolventy s chutí pracovat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme uchazeče, kteří:

• Jsou cílevědomí a svědomití se zaujetím pro úspěšnou práci
• Mají dobré komunikační a prezentační dovednosti
• Jsou orientováni na výkon
• Ovládají běžnou práci s internetem a MS Office
• Zkušenost s pozicí obchodního zástupce není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ranger je celoevropskou společností se sídlem v Düsseldorfu (Německo). Hlavní činností je přímý kontakt a poradenství koncovému zákazníkovi. Za tímto účelem budujeme obchodní týmy se specializací dle oboru a požadavků našeho obchodního partnera.
Ranger má 150 poboček v Evropě, 3 mezinárodní call centra a kontaktuje téměř 1 000 000 zákazníků měsíčně.
V týmu Ranger podporujeme ambiciózní kolegy s pozitivním přístupem k práci, příjemným seriózním vystupováním a morálními zásadami při jednání se zákazníky.
Společnost Ranger Communication Centres, a.s., se zabývá poskytováním služeb pro klienty z oblasti telekomunikací, energetiky a bankovnictví.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1982114  Datum zveřejnění: 16.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 45000 Kč/měsíc, Fixní mzda a osobní ohodnocení + provize z prodeje