Manažer zákaznických center (Olomouc)

CENTROPOL SALES, a.s.

Místo práce
Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
Únor - Březen 2015
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc, základní mzda + bonusové hodnocení dle dosažených výsledků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odpovědnost za chod zákaznických center v regionu orientovaných na prodej služeb koncovým zákazníkům
- odpovědnost za činnost obchodního týmu a dosahování obchodních výsledků
- zajišťování a předávání zpětné vazby, podpora pracovníků zákaznického centra
- aktivní spolupráce s dalšími odděleními při naplňování stanovených obchodních cílů
- aktivní spolupráce a komunikace s obchodním partnerem
- zpracovávání reportů a analýz pro potřeby top managementu společnosti za účelem zajištění podkladů pro rozhodování a řízení
- kontrola dodržování procesů a postupů včetně ustanovení zákoníku práce

Informace o náboru

Mezinárodní obchodní společnost Ranger Czech Republic a.s. hledá vhodného uchazeče na pozici Manažera zákaznických center pro významného dodavatele energií .
Co Vám nabízíme?
Nabízíme zajímavou a dynamickou pracovní náplň, zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
Získáte možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci a také motivující finanční ohodnocení s vysokým základním platem a bonusem závislým na plnění nastavených kritérií.
Pro výkon práce nabízíme služební mobilní telefon a notebook a referenční automobil.
Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochota cestovat mezi zákaznickými centry v rámci svěřeného regionu
- dobrá znalost MS Office, alespoň základní znalost AJ
- schopnost vést menší pracovní tým a aktivně komunikovat na vysoké úrovni
- samostatnost, odolnost vůči stresu, profesionální vystupování, prezentační dovednosti
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ranger je celoevropskou společností se sídlem v Düsseldorfu (Německo). Hlavní činností je přímý kontakt a poradenství koncovému zákazníkovi. Za tímto účelem budujeme obchodní týmy se specializací dle oboru a požadavků našeho obchodního partnera.
Ranger má 150 poboček v Evropě, 3 mezinárodní call centra a kontaktuje téměř 1 000 000 zákazníků měsíčně.
V týmu Ranger podporujeme ambiciózní kolegy s pozitivním přístupem k práci, příjemným seriózním vystupováním a morálními zásadami při jednání se zákazníky.
Společnost Ranger Communication Centres, a.s., se zabývá poskytováním služeb pro klienty z oblasti telekomunikací, energetiky a bankovnictví.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1984308  Datum zveřejnění: 19.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000 Kč/měsíc, základní mzda + bonusové hodnocení dle dosažených výsledků