Obráběč kovů (soustružník, frézař) na konvečních obráběcích strojích - klasických

RATAJ a.s. (MPSV)

Místo práce
121, 370 08 Doubravice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-02
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (7223)

Pracoviště a kontakty

Firma:RATAJ a.s., IČ 49023594, http://www.rataj.cz
Pracoviště:Doubravice 121, 370 08 České Budějovice 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-02
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obsah práce: vyhotovení výrobků dle výkresové dokumentace, obsluha konvenčních obráběcích strojů (klasických) - univerzální hrotový soustruh, svislá frézka, vodorovná obrážečka, bruska na nástroje a pásová pila, příprava materiálů k obrábění, údržba obráběcích strojů, správa nástrojů pro obrábění
Požadavky: vyučen, znalost obsluhy výše uvedených strojních zařízení, znalost čtení výkresové dokumentace, schopnost navrhnout technologický postup obrábění
Nabízíme: práci ve stabilní firmě, která dodává zařízení do širokého spektra průmyslových oborů po celém světě, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
Žádosti prosíme zasílat písemně na e-mail: [email protected] nebo na adresu společnosti:
RATAJ a.s.,personální odd. pí.Švejdová, Nedabyle 12, 370 06 České Budějovice.

Poslední změna:2017-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12266680723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou