Obchodní zástupce - prodej sanitární techniky export - region Afrika

RAVAK a.s. (MPSV)

Místo práce
Obecnická 285, 1 2 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (24331)

Pracoviště a kontakty

Firma:RAVAK a.s., IČ 25612492
Pracoviště:Obecnická 285, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: Obchodní zástupce prodej sanitární techniky export - region AFRIKA (Keňa, Tanzanie, Nigerie, Ghana, Senegal apod.). Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ obchodního zaměření, řidičský průkaz sk. B, uživatelská znalost PC (Word, Ecxel, Powerpoint, Outlook). AJ aktivně slovem a písmem + FJ výhodou. Minimálně 3 roky praxe v obchodní činnosti. Praktická zkušenost, znalost a orientace v určeném regionu. Výborné komunikační schopnosti, obchodní myšlení, orientace na cíl a výsledek. Samostatnost, aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení. Ochota a chuť cestovat. Místo výkonu práce Příbram + zahraniční služební cesty. Nástup: ihned, dle dohody. Mzda: 35 000,- Kč/měsíc (hrubá nástupní fixní mzda) + významné bonusy za plnění plánovaného objemu tržeb. Kontakt: Triner Jan Ing., tel.: 318 427 234, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 9633600785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou