Stavbyvedoucí

RAVEN CZ, a. s.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řídí realizace staveb
* zabezpečuje smluvně dodávku materiálů, techniky a stavebních prací,
* komunikuje s dodavateli prací nebo služeb,
* koordinace práce jednotlivých dodavatelů a zaměstnanců,
* pravidelně reportuje výsledky jednotlivých zakázek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost pracovat v podmínkách stabilní společnosti,
* zajímavé platové ohodnocení,
* program zaměstnaneckých výhod (příspěvek na kulturu, sport, regeneraci ... ).

Informace o náboru

Vaši žádost a životopis zašlete poštou, e-mailem na adresu společnosti. Zároveň uveďte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v databázi uchazečů o zaměstnání v Raven CZ a.s. Dovolujeme si Vás upozornit, že vyrozumění bude zaslané jen kandidátům, kteří budou pozváni na výběrové řízení. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavební

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*zkušenosti se zakládáním staveb* znalost čtení stavebních výkresů,
*zkušenosti s vázáním betonářské oceli,
*autorizace – Stavbyvedoucí pro inženýrské stavby - výhodou
*organizační a řídící schopnosti,
*spolehlivost, flexibilita, samostatnost při rozhodování,
*technické a praktické myšlení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina RAVEN, v Slovenské republice, České republice, Maďarsku a Polsku, s 800 zaměstnanci a obratem 300 mil €, patří k nejvýznamnějším prodejcům hutního materiálu v krajinách Visegrádské čtyřky.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2886562  Datum zveřejnění: 11.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou