Účtovník (Gliwice - PL)

RAVEN a. s.

Miesto práce
Gliwice, Poľsko
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiaca viac v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je: Poľsko - Gliwice (PSČ 44-100)

- Účtovanie faktúr, účtovných dokladov, bankových výpisov

- Kontrola správnosti účtovných a daňových dokladov

- Vedenie inventarizácie účtov, odsúhlasovanie účtov

- Účasť na procese mesačných a ročných uzávierok

- Kontrola správnosti mesačných účtovných a štatistických výkazov

- Zasielanie schválených faktúr na úhradu

- Vedenie účtovných záznamov, archivácia dokladov

- Plnenie úloh priebežne zadaných nadriadeným alebo predstavenstvom spoločnosti

- Spolupráca s advokátskou kanceláriou vo veciach pohľadávok voči klientom so zlou platobnou disciplínou

- Sledovanie stavu a hodnotenie pohľadávok jednotlivých prijímateľov a vystavovanie úročených zmeniek

- Kontaktovanie exekútorských úradov za účelom vyrovnania zostatkov dlžníkov

- Príležitostné prijímanie platieb v hotovosti a platobnými kartami, vystavovanie faktúr pre individuálnych klientov

- Spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti

  • Księgowanie faktur, dokumentów księgowych, wyciągów bankowych
  • Kontrolowanie poprawności danych dokumentów księgowych i podatkowych
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji kont, uzgadnianie kont
  • Uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca i roku
  • Kontrolowanie poprawności miesięcznych raportów księgowych i statystycznych
  • Wysyłanie zatwierdzonych faktur do płatności
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej, archiwizowanie dokumentów
  • Realizowanie zadań zleconych na bieżąco przez przełożonego lub przez Zarządfirmy
  • Współpraca z kancelarią prawną w kwestiach należności klientów ze złą dyscypliną płatniczą
  • Śledzenie stanu oraz ocena należności poszczególnych odbiorców i wystawianie not odsetkowych
  • Kontaktowanie się z kancelariami komorniczymi w celu uzgodnienia sald dlużników
  • Sporadyczne przyjmowanie wpłat gotówkowych i kartami płatniczym, wystawianie faktur dla klientów indywidualnych
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

- Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy

- Práca v stabilnej spoločnosti so zahraničným kapitálom

- Príležitosť pre profesionálny rozvoj

- Atraktívne pracovné podmienky

- Práca v dobre koordinovanom tíme

- Práca na mieste od pondelka do piatku od 7:30 do 15:45 hod.

- Stravovanie z 50% financované zamestnávateľom

- Deň voľna na narodeniny

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie z kapitałem zagranicznym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w zgranym zespole
  • Praca w trybie stacjonarnym od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:45.
  • Catering w 50% finansowany przez pracodawcę
  • Dzień wolny za urodziny

Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, dovoľujeme si však informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

2

- Výborná znalosť daňového práva, zákona o účtovníctve, medzinárodných účtovných štandardov a schopnosť aplikovať vyššie uvedené predpisy v praxi,

- Praktická znalosť ERP a softvéru MS Office (najmä Excel)

- Komunikatívnosť, asertivita

- Samostatnosť, precíznosť v konaní, dobrá organizácia práce

  • Doskonała znajomość Prawa podatkowego, Ustawy o Rachunkowości, Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz umiejętność stosowania w/w przepisów w praktyce,
  • Praktyczna znajomość oprogramowania klasy ERP oraz MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Komunikatywność, asertywność
  • Samodzielność, dokładność w działaniu, dobra organizacja pracy
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Paulína Harvánková
Tel.: +421424370244
E-mail: poslať životopis
ID: 4827218  Datum zveřejnění: 13.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac